KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12122244
nr 1212 2244
Einar Berger, män i båtar, signerad. Olja på duk, 57x65
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:39:11
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)